Strona główna Stacja Czołowa

Stacja Czołowa

Platforma DVX

Platforma DVX jest kompletnym rozwiązaniem dla nowoczesnych operatorów sieci kablowych oraz wszelkiego rodzaju infrastruktur nadawczych, zarówno analogowych jak i cyfrowych. Oferta zawiera produkty umożliwiające przetwarzanie funkcjonalnego sygnałów oraz transmisji sygnałów cyfrowych w sieciach szkieletowych. Umożliwia to operatorom dostarczanie efektywnych interfejsów sprawnie współpracujących z każdego rodzaju siecią dostępową. Dodatkowo otwartość rozwiązania i wysoka skalowalność umożliwia integrację sieci na całym świecie.

Seria urządzeń DVX jest profesjonalną i wszechstronną platformą wykorzystywaną w stacjach czołowych systemów telewizja kablowej. W jej skład wchodzi pełen zakres analogowych oraz cyfrowych funkcji wraz z prostymi narzędziami umożliwiającymi kontrolę i zarządzanie. Modułowy system zapewnia możliwość przyszłej migracji do nowych usług i technologii takich jak Mpeg-4 oraz HDTV.

Podstawowa jednostka organizacyjna (stelaż) zbudowana jest w oparciu o 19 calową konstrukcję 6RU zgodną telekomunikacyjnymi standardami ETSI. Każdy stelaż wraz z zasilaczem i szerokopasmowym modułem wyjściowym jest w stanie pomieścić do dziewięciu jednostek przetwarzających sygnały wyjściowe wraz z dostępnym okablowaniem. Dodatkowo umiejscowiona na tylniej płaszczyźnie zintegrowana pasywna szyna zasilającą i zarządzającą minimalizuje długość niezbędnego kabla.

 

Platforma DiX

Rodzina produktów DiX jest szeroko rozpowszechnionym rozwiązaniem wykorzystywanym w stacjach czołowych sieci SMATV oraz małych sieci CATV. Idealnie nadaję się dla aplikacji charakteryzujących się analogowymi  oraz cyfrowymi funkcjami. Podczas procesu projektowani jako kluczowe czynniki brane były pod uwage takie właściwości jak: łatwa instalacja, niski koszt inicjalizacji oraz żywotność.
Moduły analogowe dostarczają rozwiązań  gwarantujących  efektywne wykorzystanie przestrzeni i minimalizacje kosztów podczas emisji sygnałów telewizyjnych i radiowych.
Podobnie jak w innych platformach firmy Teleste, platforma DiX przystosowana została do sprawdzonego 19 calowego  stelaża 1 RU.

Podsumowując urządzenia rodziny DiX dostarczają godnych zaufania urządzeń umożliwiających odbiór i przetwarzanie cyfrowych sygnałów satelitarnych oraz naziemnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym produktem, prosimy o wysłanie zapytania ofertowego lub o kontakt telefoniczny.

 
Polish (Poland)
Kontakt
System-Media Sp. z o.o.
ul. Orląt Lwowskich 4
81-456 Gdynia
tel. +48 58 661 01 24
tel. +48 58 661 01 25
fax +48 58 661 73 99